Motocoasa Kawasaki TJ45E-X800
Motorul Kawasaki TJ45 in doi timpi fabricat de Kawasaki dezvolta o putere de 2.2 CP / 1.64 kW.
Se livreaza standard cu cutit metalic si cap de taiere cu fir nylon.
  • Garantie oferita: 2 ANI fara limita ore de functionare (uz profesional/domestic)
  • TRANSPORTUL este gratuit pe teritoriul Romaniei !!!
Pret cu TVA
Motocoasa Kawasaki TJ45E-X800
Motocoasa Kawasaki TH45E-X800 este insotita de urmatoarele accesorii:
  • ham cu bretele pentru spate
  • tambur semi-automat cu fir nylon
  • cutit stea pentru iarba uscata
  • mini trusa pentru montaj
  • spatii verzi in domeniul public,
  • curte
  • gradina.
Motorul in doi timpi fabricat de Kawasaki dezvolta o putere de 2.2 CP / 1.64 kW.
Lungime tija
800 mm
Tip de motor
motor 2 timpi, racire cu aer, un singur cilindru, ax orizontal
Numar cilindri
1 cilindru
Alezaj x cursă
42.5 x 32 mm
Cilindree
45.4 cm³
Putere max.
1.64 kW (2.2 CP) / 8000 rpm